ZARZĄDZANIE WSPÓLNOTAMI MIESZKANIOWYMI

Na rynku wspólnot mieszkaniowych działamy od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy duże doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem szerokiej rzeszy klientów. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, a także usługami pomocniczymi.

Pomagamy mieszkańcom budynków wielorodzinnych z najważniejszymi kwestiami, związanymi z obowiązującymi przepisami oraz finansami. Zatrudniamy specjalistów w zakresie zarządzania nieruchomościami. Nasze usługi sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie mieszkańcom zależy na spokojnym życiu, bez konieczności martwienia się formalnościami związanymi z prowadzeniem wspólnoty mieszkaniowej. Działamy na rynku już od wielu lat, dlatego możemy zaoferować wysoką jakość naszych usług.

W czym możemy pomóc?

W ramach usług zarządzania nieruchomościami oferujemy obsługę procesów inwestycyjnych, obsługę techniczną oraz dokładną dokumentację eksploatacyjną i ewidencję nieruchomości. Przygotowujemy również analizy kosztów, budżety utrzymania nieruchomości oraz roczne sprawozdania finansowe, dzięki którym można tworzyć plany obniżające koszty eksploatacyjne danego budynku.

Wspieramy wspólnoty mieszkaniowe, odciążając mieszkańców z konieczności samodzielnego zarządzania budynkiem. Nasza wiedza pozwala bowiem na znacznie sprawniejsze radzenie sobie z kwestiami finansowymi i innymi problemami związanymi z obsługą budynków wielorodzinnych. Dysponujemy doświadczeniem oraz kontaktami z podwykonawcami, dzięki czemu możemy znacznie sprawniej znaleźć firmy sprzątające, fachowców czy ekipy remontowe, z którymi podejmiemy współpracę w danym obiekcie. Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Profesjonalna kadra

Stawiamy na wysoką jakość zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi i innych wykonywanych przez nas usług związanych z obsługiwaniem nieruchomości. Jest to możliwe dlatego, że zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników oraz stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne.

Oszczędność

Zlecane przez nas usługi lub prace remontowe są wykonywane przez firmy wybrane w konkursie ofert, przetargu lub innej formie zaproponowanej przez naszych klientów. Dbamy o to, by były to profesjonalne ekipy. Dzięki temu możliwe jest zachowanie odpowiedniej jakości usług, a także realizacji założonych terminów.