Wędkarstwo

Na naszym terenie znajdują się zbiorniki wodne, w których żyją różne gatunki ryb. To doskonała wiadomość dla osób, które kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, a także cenią sobie aktywności wymagające cierpliwości. Wędkarstwo jest bowiem sposobem na odprężenie się i oderwanie od codziennych obowiązków. Na skorzystanie z tej opcji decydują się przede wszystkim odwiedzający nas mężczyźni, ale może być to doskonała atrakcja również dla całych rodzin. Wszystko przebiega w sposób w pełni legalny – nie potrzebują Państwo dodatkowych pozwoleń, by móc łowić ryby we wskazanych przez nas zbiornikach wodnych.

W okolicy żyją różne gatunki ryb słodkowodnych, popularnych w tych rejonach Polski. Złowione, mogą posłużyć do przygotowania pysznych, regionalnych potraw. To doskonały wybór dla osób, które kochają wędkarstwo, jednak nie mają okazji na jego regularne uprawianie w swoim miejscu zamieszkania. Nasz ośrodek jest czynny przez cały rok, jednak w przypadku wędkowania należy pamiętać o tym, by przestrzegać terminów wynikających z obowiązującego prawa. Latem świetnym wyborem są także interakcje z naszymi końmi, mieszkającymi na terenie ośrodka.

Mieścimy się w malowniczej okolicy w Ostrzycy. Z tego powodu podczas wędkowania nasi goście mogą podziwiać okoliczne tereny zielone, piękne krajobrazy i napawać się ciszą oraz spokojem. Zapraszamy do nas!

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard