Kremacje w Nowogardzie

Przeprowadzamy kremacje, polegające na spopieleniu ciała zmarłego. W Polsce cieszą się one rosnącą popularnością. Stanowią alternatywę dla trumien, zajmując znacznie mniej miejsca na cmentarzach. Co więcej, kremacja jest całkowicie akceptowana przez Kościół Katolicki, dlatego decydują się na nią także osoby wierzące. Często taki proces okazuje się tańszy, ze względu na zastąpienie trumny niewielką urną.

Przeprowadzamy proces kremacji kompleksowo. Oferujemy trumny kartonowe stosowane podczas tego procesu. Przygotowujemy ostatnie pożegnanie, w którym bierze udział najbliższa rodzina zmarłego. Dbamy o to, by kremacja przebiegła z należytym szacunkiem. Pomagamy wybrać również urnę, w której następnie znajdą się prochy.

Zapraszamy do kontaktu rodziny zainteresowane procesem kremacji zamiast tradycyjnego pochówku w trumnie. Zajmiemy się kompleksową pomocą w tym zakresie. Zorganizujemy również ceremonię. Zgodnie z polskim prawem urny muszą być bowiem umieszczone na cmentarzu – nie można trzymać ich w domu. Po kremacji następuje więc standardowy pochówek religijny lub świecki, w zależności od woli zmarłego lub rodziny.

Przeprowadzamy kremacje na zlecenie klientów z Nowogardu oraz okolicznych miejscowości. Służymy pomocą i wykazujemy się empatycznym podejściem do naszych klientów. Zapraszamy.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard