Transport zwłok – usługi w Nowogardzie i okolicach

Transport zwłok wymaga zastosowania odpowiednich pojazdów. Muszą one mieścić trumny, a także wpisywać się stylistyką w podniosłą atmosferę pogrzebów. Nasz zakład dysponuje karawanami pogrzebowymi idealnymi na ceremonie pochówków. Zapewniają one bezpieczeństwo trumny, a także pozwalają na jej legalne przewiezienie często przez nawet kilka miejscowości, na cmentarz wskazany przez rodzinę. Organizujemy także pomoc w przeniesieniu trumny na miejsce pochówku. Nasi pracownicy prezentują się profesjonalnie i zachowują odpowiednią powagę podczas tak podniosłej uroczystości.

Transport zwłok jest jedną z usług niezbędnych w trakcie organizowania pogrzebu. Zapewniamy kompleksową pomoc, nie tylko zajmując się docelową ceremonią, lecz także dostarczeniem trumny na dany cmentarz. Nasze usługi pogrzebowe trafiają w potrzeby osób, którym zależy na zminimalizowaniu niezbędnych formalności. Przejmujemy na siebie część obowiązków rodziny zmarłego, by odciążyć ją z w tym szczególnym, bardzo trudnym okresie.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Nowogardu, Goleniowa i okolicznych miejscowości. Nasze karawany pogrzebowe zapewniają pełne bezpieczeństwo, nawet w trakcie transportu trumny na większe odległości.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard