Trumny – oferta zakładu w Nowogardzie

Oferujemy trumny wykorzystywane podczas pochówków zmarłych. Możliwość zakupienia ich w naszym zakładzie pogrzebowym sprawia, że rodzina nie musi zaprzątać sobie głowy koniecznością korzystania z usług kilku firm. Przeprowadzamy bowiem cały proces od początku, aż do końca. Wspieramy klientów w wyborze odpowiedniej trumny, mieszczącej się w założonym budżecie.

Oferujemy trumny kartonowe wykorzystywane w trakcie kremacji oraz modele ozdobne, stosowane podczas klasycznych pochówków. To bardzo eleganckie produkty, pozwalające na zachowanie należytej podniosłości i szacunku dla zmarłego. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim modele drewniane, zarówno jasne, jak i ciemne. Niektóre z nich zostały wzbogacone o ozdobniki, takie jak dekoracyjne uchwyty czy emblematy upamiętniające zmarłego. Umożliwiamy dodanie do trumny portretów czy innych spersonalizowanych elementów.

Wybraną trumnę podczas ceremonii pogrzebowej możemy przewieźć naszymi karawanami. Oferujemy bowiem transport zwłok, w specjalnie przystosowanych do tego pojazdach. Mieszczą się na nich klasyczne trumny, a także kwiaty i inne dekoracje niezbędne w trakcie ceremonii.

Pomagamy w wyborze odpowiedniej trumny, biorąc pod uwagę preferencje zmarłego, budżet jego rodziny oraz ogólny charakter pogrzebu. Wspieramy bliskich, by nie musieli oni samodzielnie podejmować trudnych decyzji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy przede wszystkim w okolicach Nowogardu i Goleniowa.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard