Konie

Nasze gospodarstwo często odwiedzają rodziny z dziećmi, które kochają zwierzęta. Z tego powodu postawiliśmy na stworzenie dużej, przestronnej stadniny. Mieszkają w niej konie o niezwykle przyjaznym podejściu do ludzi. Z chęcią pozwalają na głaskanie, karmienie i inne interakcje, nawet w przypadku najmłodszych.

W naszym ośrodku mieszkają nie tylko dorosłe konie, lecz także źrebaki. Biegają one po dużym wybiegu, gdzie mogą czuć się w pełni komfortowo. Oferujemy możliwość wzięcia udziału w nauce jeździectwa. To popularna atrakcja zwłaszcza w sezonie letnim, gdy pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu.

Kontakty z końmi pozwalają na odprężenie się i odpoczęcie od codziennych obowiązków W naszym gospodarstwie pracują specjaliści, którzy wiedzą, jak poprawnie obchodzić się z tymi zwierzętami. Co więcej, w związku z prowadzoną stadniną oferujemy także inne atrakcje. W naszym ośrodku można bowiem skorzystać m.in. ze skakania na sianie. Przygotowaliśmy specjalne stanowisko, gdzie najmłodsi mogą skorzystać z tego typu zabawy w sposób całkowicie bezpieczny, bez martwienia się o bałagan. To ciekawa rozrywka zwłaszcza dla tych maluchów, które na co dzień mieszkają w mieście i nie mają dostępu do typowo wiejskich terenów.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard