Usługi pogrzebowe – Goleniów, Maszewo, Nowogard

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Dbamy o to, by przeprowadzić cały proces od początku, aż do końca. Pomagamy klientom w wyborze odpowiedniego charakteru ceremonii – świeckiego lub religijnego. Doradzamy także, jaka trumna sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Bierzemy pod uwagę budżet oraz preferencje osoby zmarłej. Przeprowadzamy także kremację zwłok, stanowiąca alternatywę dla tradycyjnego pochówku.

Możemy wyręczyć rodzinę z wielu formalności związanych z pogrzebem. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak trudny jest to okres w życiu bliskich zmarłego. Pomagamy dopełnić niezbędne formalności, a także doradzamy odnośnie możliwości uzyskania zasiłku pogrzebowego. Staramy się, by nasza praca przebiegała szybko i dyskretnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest zachowanie odpowiedniej podniosłości całej ceremonii, a także zadbanie o komfort całej rodziny. Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania związane z organizowanymi przez nas pogrzebami.

Gdzie można skorzystać z naszych usług pogrzebowych?

Świadczymy usługi pogrzebowe w takich miastach, jak Maszewo, Nowogard i Goleniów. Z naszej pomocy często korzystają także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Zdarza się, że przewozimy trumny także na cmentarze znajdujące się znacznie dalej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując jakość i podniosły charakter naszych działań.

Zapraszamy do kontaktu rodziny zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard