Wyprawy rowerowe

Korzystając z malowniczych krajobrazów otaczających nasz ośrodek, organizujemy wyprawy rowerowe. To doskonała atrakcja dla osób aktywnych, które chcą miło spędzić czas wśród lasów i łąk. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest świetną bazą wypadową dla gości, którzy podróżują w niewielkich grupach, na własnych rowerach. Oferujemy także możliwość organizacji wyprawy rowerowej dla większej liczby osób, np. szkół czy kolonii nastawionych na aktywny wypoczynek.

Wyprawy rowerowe to doskonały sposób na zaznanie odpowiedniej dawki ruchu, a jednocześnie podziwianie pięknych krajobrazów. Z takiej atrakcji korzystają zarówno osoby z okolicznych miejscowości, jak i turyści ze znacznie dalszych rejonów Polski. Wyprawy rowerowe mogą trwać zarówno kilka godzin, jak i cały dzień. To świetny sposób na integrację w gronie znajomych czy rodziny, a także poznanie nowych osób pojawiających się w naszym ośrodku.

Jeśli kochają Państwo aktywności na świeżym powietrzu, doskonale sprawdzi się także wspólne wędkarstwo. Dysponujemy bowiem zbiornikami wodnymi, w których żyją różne gatunki ryb. To sposób na spędzenie czasu w cichym środowisku, zapominając o codziennych zmartwieniach. Na odwiedzenie ośrodka nasi gości decydują się niezależnie od pory roku, choć aktywności na świeżym powietrzu cieszą się popularnością zwłaszcza w sezonie letnim.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard