KWIACIARNIA

Wykonujemy niepowtarzalne bukiety oraz profesjonalne aranżacje kwiatowe, korzystając z najnowszych trendów sztuki florystycznej.

Realizujemy zlecenia telefoniczne oraz internetowe. Z naszych kwiaciarni nawet najbardziej wymagający klient wyjdzie usatysfakcjonowany. Wiele bukietów możemy wykonać od ręki, co jest idealnym wyborem m.in. w przypadku urodzin, imienin czy Dnia Kobiet.

Dostarczamy także kwiaty pod wskazany adres – jeśli nie możecie Państwo osobiście wręczyć kwiatów swoim bliskim, zrobimy to za Was!

Serdecznie zapraszamy!

Kwiaty na różne okazje

Przygotowujemy wiązanki, stroiki czy inne dekoracje w związku z rożnymi okazjami. Mogą być one doskonałym pomysłem na prezent, sposobem na ozdobienie wnętrza np. podczas Bożego Narodzenia czy bardzo ważnym elementem każdego ślubu. Przygotowujemy kwiaty zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zaczynamy od projektu, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku bardziej skomplikowanych dekoracji na konkretne okazje. W razie konieczności wprowadzamy poprawki, by możliwe było uzyskanie kompozycji w pełni zgodnej z Państwa potrzebami.

Zajmujemy się także usługami pogrzebowymi, dlatego w skład naszej oferty wchodzą wiązanki i wieńce przygotowywane w związku z ceremoniami pochówku. Pozwalają one na zachowanie odpowiedniej podniosłości i oddanie szacunku zmarłemu. Wybieramy kwiaty adekwatne do okoliczności, a także preferencji klienta.

W naszej kwiaciarni pracują specjaliści, którzy doskonale orientują się w aktualnych trendach i metodach przygotowywania kwiatów. Mogą oni wykonać zarówno proste, klasyczne bukiety, jak i niezwykle fantazyjne dekoracje stołów weselnych czy nawet samochodu. Stawiamy na kwiaty wysokiej jakości, zachowujące swój doskonały wygląd przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane usługami naszej kwiaciarni.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard

Email