FOLWARK U FURMANA

Od kilku lat naszą pasją jest organizacja wypoczynku dla ludzi chcących spędzić wolny czas na terenie naszego gospodarstwa agroturystycznego. Jesteśmy do dyspozycji gości przez cały rok.

Na terenie naszego gospodarstwa agroturystycznego mieszkają konie. To zwierzęta niezwykle przyjazne, stanowiące atrakcję nie tylko dla miłośników jeździectwa, lecz także najmłodszych gości odwiedzających ośrodek.

Oferujemy wypoczynek w pięknej okolicy. Odwiedzający nas goście mogą podziwiać krajobrazy, a także wziąć udział w wycieczce rowerowej po pobliskich, zielonych terenach. To doskonały wybór dla tych, którzy kochają aktywne zajęcia, bez względu na porę roku. Dysponujemy dużym terenem, dlatego nasze gospodarstwo jest doskonałym wyborem w sytuacji, gdy chcą Państwo oderwać się od codziennego życia i odpocząć na łonie natury.

Atrakcje w naszym gospodarstwie agroturystycznym

W naszym gospodarstwie agroturystycznym dbamy o to, by każdy z gości mógł miło spędzić czas, zgodnie z własnymi preferencjami czy aktualną porą roku. To właśnie dlatego oferujemy szereg atrakcji trafiających w gusta zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych odwiedzających. Wśród najciekawszych aktywności w gospodarstwie agroturystycznym można wyróżnić:

  • wędkarstwo,
  • wycieczki rowerowe,
  • skakanie na sianie,
  • jazda konna i interakcje ze zwierzętami.

Działamy przez cały rok, dlatego dostosowujemy atrakcje w naszym gospodarstwie m.in. do pogody. Dbamy o to, by każdy gość czuł się komfortowo. Zajmujemy się wieloma branżami, ale do każdej z nich podchodzimy profesjonalnie. Zapraszamy do nas osoby zainteresowane agroturystyką w Ostrzycy.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard