Zakład pogrzebowy

Nasz zakład pogrzebowy oferuje kompleksową obsługę pogrzebów. Podchodzimy do klientów z należytą empatią i staramy się wyręczyć ich w przygotowaniach do ceremonii. Wiemy, jak trudne jest pożegnanie bliskiego członka rodziny czy przyjaciela.

W naszym zakładzie pogrzebowym znajdą Państwo eleganckie trumny w wielu odsłonach, ozdobniki, urny czy inne dekoracje stosowane w trakcie pogrzebów. Rodzina zmarłego może więc zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu, co pozwala na odciążenie klientów z przykrych obowiązków związanych z organizacją pogrzebu. W razie wątpliwości czy braku siły na samodzielne wybieranie trumien czy urn, możemy podjąć tę decyzję za Państwa.

Wiemy także, jak zdobyć dofinansowanie pogrzebu oraz dopełnić inne formalności związane z jego organizacją. Z tego powodu możemy służyć naszym klientom pomocą i zapewnić wsparcie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, by rozwiać Państwa wątpliwości w tym trudnym okresie.

Nasz zakład pogrzebowy znajduje się w Nowogardzie, Goleniowie i Dobrej. Często pomagamy też klientom z Maszewa. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane organizacją pogrzebów i pomocą w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Kontakt

Masz pytania odnośnie jednej z naszych działalności? Napisz lub zadzwoń do nas.

Adres

ul. Cmentarna 1a, 72-200 Nowogard